Hasan KALKAN Kimdir?

1974 Antalya doğumluyum. İlk ,orta ve lise eğitimimi Antalya’ da tamamladım. Üniversite de Davranış Bilimleri okuyarak şuan aynı bölümde doktora öğrencisi olarak eğitimime devam ediyorum.

994 – 2014 Yılları arasında ticaret ile uğraşmıştım. Aileden gelen, “ocak kültürü” olan biyoenerji konusuyla çocukluğumdan bu yana ilgilenmekteydim. 2014 yılından bu yana, gerekli profesyonel eğitimleri alarak, biyoenerji uygulayıcısı ardından Eğitmenliğe başladım. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Eğitici Eğitimi, Sağlıklı ve Zinde Yaşam Eğitmenliği Sertifikalarını da almış bulunmaktayım.

‘’Quark Enerji ile Öz'e Yolculuk Uygulayıcı Atölyesi ’’ "Quark Biyoenerji Eğitimi "(patenti bana ait olan) markasıyla, Konya Biyoenerji Araştırma Geliştirme ve Eğitim Derneği 'ne bağlı ve kurucu üyesi olarak, 2018 yılı itibariyle Uluslararası geçerliliği olan sertifika ve Devlet Üniversitesinden onaylı (e-devletinizde göreceğiniz) iki sertifikalı programları düzenledik.

2019 yılı itibariyle Quark Akademi Danışmanlık çatısı altında daha kurumsal bir yapıyla İki sertifikalı Quark Enerji ile Öz'e Yolculuk Uygulayıcı Atölyesi ve Nefes Eğitimlerimize hız verdik.

Bu güne kadar 4000' den fazla kişiye bireysel seans uygulamış ve binlerce Kişiye “Quark Enerji ile Öz'e Yolculuk Uygulayıcılık” eğitimini vermiş bulunmaktayım. İleriye dönük güzel projelerimizle eğitimlerimiz ülkemizde ve yurtdışında devam ediyoruz.

Yaşam enerjimi hergün büyüyen Quark Enerji Ailemizin kıymetli bireylerinden almaktayım. Bugüne kadar yapılan binlerce uygulama sonucu, hepbirlikte şahit olduğumuz güzel şifa geri bildirimleri, alınan dualar, her şartta her koşulda yolumuza devam etmemiz gerektiğini bütün hücrelerimiz de hissettiriyor.

Kulun gönül gözü görmedikçe,
başımızdaki gözün görmesinin
bir anlamı yoktur.
Yunus EMRE